Anping Xinlong Wire Mesh Produkcja Co., Ltd.

Ogrodzenie siatkowe Gabion Materace Reno factory

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Anping Xinlong Wire Mesh Manufacture Co., Ltd.

Certyfikaty
dobra jakość Ogrodzenie siatki spawanej na sprzedaż
dobra jakość Ogrodzenie siatki spawanej na sprzedaż
Opinie klientów
To dobre doświadczenie handlowe. Przyjechałem do Chin, aby zapewnić, że jest to produkcja. Na szczęście jest to dobra fabryka z własnym sprzętem i dobrym produktem.

—— David Farnell

Dlatego lubię współpracę z tymi starymi fabrykami, 30 lat doświadczeń. Tak, są profesjonalni i skuteczni. Dobra robota!

—— Jack Sameuls

Ogrodzenie jest dobre, gorące slaes w naszym regionie, mnóstwo ludzi kupuje je do dekoracji ich stoczni. I wygląda naprawdę pięknie.

—— Van Voorthuizen

Im Online Czat teraz

Anping Xinlong Wire Mesh Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Anping Xinlong Wire Mesh Manufacture Co., Ltd. Anping Xinlong Wire Mesh Manufacture Co., Ltd. Anping Xinlong Wire Mesh Manufacture Co., Ltd. Anping Xinlong Wire Mesh Manufacture Co., Ltd. Anping Xinlong Wire Mesh Manufacture Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
Na calym swiecie
marki : XinLong
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 10million -50million
Rok założenia : 2002
pc Export : < 10%
Xinlong Wire Mesh Manufacture Co, Ltd. zajmuje się wszelkiego rodzaju siatki drucianej i względnego sprzętu, post, zaciski i tak dalej. Nasza firma powstała w 1989 roku, mając kilka firm synowskich, w tym drutu, spawanie panelowe, tkanie siatki, cynkowanie, powlekanie PCV i tak dalej. Jako wiodący producent i eksporter, mamy nadzieję na nawiązanie długoterminowych, przyjaznych relacji biznesowych z tobą w przyszłości, z naszą pełną szczerością i zaufaniem.

Konkurencyjne produkty, z którymi mamy do czynienia głównie obejmują:
<1> Ogrodzenie z siatki drucianej stosowane w budownictwie drogowym, kolejowym, ogrodowym, miejskim (ogrodzenie z drutu siatkowego, płot ogrodowy, ogrodzenie z drutu kolczastego, ruszt, krata, spawane druty) i jego akcesoria, takie jak drut kolczasty, drut maszynowy, słupki ogrodzeniowe , czapki, zaciski, złącza, śruby i nakrętki i tak dalej.

<2> Spawana siatka druciana / spawana siatka druciana / spawana siatka druciana, kurczak (sześciokątna) siatka druciana, cynkowana ogniowo i elektrycznie ocynkowana drutu żelaznego (drut wiążący), drut czarny nieżelazny, drut PCV, kwadratowy otwór siatka druciana, drut siatki, druty tnące, siatki owadowe (aluminiowe, z włókna szklanego, poliestrowe), siatki cięto-ciągnione, ogrodzenia ogniw łańcuchowych, siatki z siatki drucianej, półki druciane z siatki drucianej / drucianej, tkanina z czarnego drutu, drut z mosiądzu, siatka z czerwonego drutu miedzianego, fosfor brązowa siatka druciana, zwykłe gwoździe i tak dalej. Możemy również wytwarzać specjalne produkty na życzenie kupców.

<3> Możemy również obsługiwać wszystkie projekty systemu ochrony bezpieczeństwa, które są wykonane z ogrodzenia, drutu kolczastego, drutu brzytwy i tak dalej.

Aby polepszyć jakość zgodnie z normą europejską, dwa lata temu zbudowaliśmy zaawansowaną linię do powlekania proszków w pełnym zakresie. Do dziś jest to wciąż zaawansowany poziom ogrodzenia z siatki drucianej w Chinach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Zadowolona obsługa naszych klientów jest zawsze tym, co robimy po pierwsze, wraz z doskonałym zarządzaniem, konkurencyjną ceną, dobrą jakością towarów i zaawansowanym sprzętem. Mamy pełne zaufanie do naszej współpracy w przyszłości.

Szczegóły kontaktu
Anping Xinlong Wire Mesh Manufacture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Gavin Gu

Tel: 86-318-7755792

Faks: 86-318-7755796

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)